| G0AHEAD a întrebat:

Imi puteti recomanda niste pastile de slabit?

Răspuns Câştigător
| Marius_Bogdan_Vlad_1988 a răspuns:

Eu iti recomand sa faci sport, sa nu mai mananci noaptea, sa nu mai mananci multa paine, fara prajeli, fara sucuri.

O sa te simti si mult mai bine si o sa si slabesti.

Numai bine.

10 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Iti recomand sa scoti din mentalitate astfel de pastile.care nu sunt bune de nimic ba mai de graba iti pot provoca foarte mult rau. ok?
Vezi ca pe prima in fiecare joi de la 20: 30 este o emisiune despre slabit.ti o recomand sa i vizionezi in fiecare joi ok? Succes!

| feraryyy78 a răspuns:

Nu te ajuta cu nimic, fa sport.

| feraryyy78 a răspuns:

Pastilele nu te ajuta, sportul este cea mai buna modalitate de a slabi.

| 01rukia01 a răspuns:

Da-le ma-sa, fa sport

| monutza90 a răspuns:

Mai bine alege alte metode de exemplu dans(zumba), mancare dietetica, ceaiuri din plante.Eu am luat pastile si mi s-a facut rau de la ele

| Myyy3 a răspuns:

Nu sunt bune, baga sport

| PassingBY a răspuns:

Nu îţi recomand să iei pastile de slăbit din ce îţi spune unul sau altul. Vorbeşte cu un medic despre asta. Personal nu le recomand deloc, dar e alegerea ta. Îţi pot schimba metabolismul şi poţi face boli care nu merită 2 kilograme în plus sau minus.

| Stalievus a răspuns:

Fa sport si nu tine diete. Mananca mai putin. Ai auzit la Acces Direct de femeia aia de 20 de Kg? Vrei sa ajungi ca ea?

| AnneKaa a răspuns:

Intr-adevar,doar sportul te scapa de celulita, tio spun din propria experienta!

| T0teM a răspuns:

Da, eu unu ti-as putea recomanda cele de aici : http://detalii-produse.blogspot.ro/2013/02/slim-fit-produse-de-slabit.html o prietena de-a mea stiu ca le-a folosit timp de 2 luni, sper sa iti fie de ajutor