| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune niste boli asa mai grave ca sa zic, care tin mult dar in final se pot vindeca. Dati-mi asa mai multe boli, ce simptome au si cum se pot trata.Dar sa fie din acelea care dureaza mai mult cca 7 - 8 luni sau mai mult big grin Astept raspunsuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| squar a răspuns:

Cea mai importanta si grava este "prosteala" de care vad ca suferi si tu.happy
Cu certitudine pe tine te tine de cand ai scapat de gradinita, asa ca la tine e incurabila boala.
Poate daca te duci la preot, o sa te vindeci mai repede, dar atunci vei fi deja rece.