| Acvila149 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu recomandari medicamente sau suplimente alimentare antistress sau anxietate usoara dar care sa aiba efect.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MucH a răspuns:

Iti voi recomanda un medicament naturist, se numeste NervoCalmin, este masticabil si cand am dat simularile la bac am avut foarte multe emotii, dar am luat acesta inainte si m-am simtit asa de bine, chiar mi-a adus un stimul de ras... nu este pentru somn sau altceva este doar de stres si anxietate
Bafta