| georgianageohd a întrebat:

Cine stie de unde pot comanda pastilele super slim dar sa fie originale? mersi mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| florinell a răspuns:

Salutare,sincer nu stiu de unde se pot comanda de pe net si chiar daca as sti nu as avea incredere.Maicamea si le ia din farmacie cu 100 de lei cutia, si mai stiu un fel de capsule de slabit, se numesc,, Capsula de slabit'', de la aceaste pastile maicamea a slabit 12 kg intr-o luna, apoi a luat super slim, si acum gata, nu sa mai ingrasat la loc, de asta ii era cel mai frica.Deci incearca la farmacie.Bafta!

| Cosmin86 a răspuns (pentru florinell):

12 kg intr-o luna, si nu are vergeturi si alte probleme?

| florinell a răspuns (pentru Cosmin86):

Iau ramas dar foarte putine, ea de obicei alearga dimineata.Probleme nu are doamne multam, pentru ca aceasta capsula e facuta pe baze de plante, si te ajuta sa arzi grasimile...bei foarte multa apa, doar ca in primele zile mama se simtea parca ametita, nu stiu daca toti cei care au luat asa ceva au avut aceleasi simptome.

| Cosmin86 a răspuns (pentru florinell):

E mult mai ok sa slabesti doar cu alimentatie si sport, 12 kg le dai jos sanatos in 6 luni si arati si foarte bine, cu forme si tot.

Slabit sanatos si sa arati bine = 2 kg / luna, maxim 3. Cam asa e cel mai bine.

| Ramy_5559 a răspuns (pentru florinell):

Si pe net iti dai seama ca sunt aceeasi furnizori ca in farmacii

6 răspunsuri:
| Ramy_5559 a răspuns:

Eu recomand www.pastile-superslim.ro. Sunt originale. Nu am folosit pentru mine dar am doua prietene care au comandat

| emiliaa07 a răspuns (pentru Ramy_5559):

Totusi care e diferenta intre super slim si capsula de slabit?