| Maier_Calin_1996 a întrebat:

Cine stie sa faca piercing in limba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Caline,mai bine renunti la idee.Nu zic de infectiile pe care le poti avea sau durerile insuportabile, dar pe deasupra mai e si ciudat si inuman piercing-ul in limba.O zi buna!

| Anonim9023 a răspuns:

Nu am si nu-mi voi pune niciodata asa ceva nicaieri laughing dar nu-ti recomand sa incerci, mai ales in limba! Cunosc niste prieteni care au incercat si si-au pierdut unele simturi ale gustului... Renunta la idee, ca s-ar putea sa-ti pierzi si tu simtul/simturile gustului. big grinwinking