| barbieboy a întrebat:

Care este din roman si stie vreun salon sau ceva unde imi pot baga si eu un piercing limba? dau funda

4 răspunsuri:
| barbieboy explică:

Am dat search si nu am gasit
x-(

| tedy97 a răspuns:

Suceava in centru stiu un pusti care face de placerewinking trebuie doar sa ii aduci un pachet de tigari si piercingul

| tudordenisa a răspuns:

Oare este chiar atat de greu sa dai un search pe google?

| tudordenisa a răspuns:

Serios? Uite, am dat search pe google si am dat un click la intamplare! Cum sa nu gasesti? Eu mi-am bagat in spranceana la salonul asta :

2ndFace este un salon de tattoo & body piercing operat de către Kulturhaus Bukarest şi este situat la parterul clubului, pe strada Sfânta Vineri Nr.4, Sector 3. Intrarea este stradală şi separată de cea a clubului.
Salonul este deschis de luni până vineri, între orele 12.00 şi 20.00 şi sâmbătă între orele 11.00 şi 16.00.
Mai multe informaţii despre funcţionarea salonului, rezervări de şedinţe sau lucrări efectuate la numărul de telefon 0724.669.330