| AvalohAlyn a întrebat:

Cine stie un psiholog mai ieftin in orasul Galati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Mergi la psihiatru, si daca iti recomanda psihoterapie, te costa 50 lei sedinta. Ii spui tu psihiatrului ca te-ar ajuta mult psihoterapia.

| AvalohAlyn explică (pentru minrest):

50 lei sedinta? Unde se gaseste asa de ieftina sedinta?

| minrest a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Chiar azi dimineata am avut treaba la policlinica, si am vazut pe afis scris clar pretul sedintei de psihoterapie: 50 lei. Cum asta e pretul la policlinica, prin asigurarea de sanatate, e clar ca oriunde in tara, la policlinica de care apartii, DACA ai prescriptia psihiatrului, asta e pretul. Ce nevoie ai tu de un psiholog, cine stie de ce scoala, psihoterapeutul care lucreaza cu psihiatrul e sigur.