Întrebare recomandată | MyyyNamee a întrebat:

Stie cineva vreun psiholog bun din Galati cu un pret accesibil?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Mai intai ar trebui sa te duci la un consilier psihologic, el va decide daca este necesar, sau nu, sa te duci la psiholog.
Sedinta costa intre 50 si 100 lei.

| Kyılε a răspuns:

Ar trebui sa ai in scoala unul. E gratis consultatia big grin

| Bianca1001Bia a răspuns:

Nu ai in cadrul liceului, scolii?

| ady14 a răspuns:

Si la sptalul de copii este unul.