Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Cine știe în București cabinete stomatologice care au gratuit pentru elevi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, nu este gratuit. In cel mai fericit caz vei fi taxat doar la jumatate din pret dar nu vei obtine o consultatie gratuita.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Preturile sant la fel ca la orice adult pentru ca statul nu are bani sa dea subventii la dentisti, de aceea lumea apeleaza la cabinete private

| Amegadaisuki a răspuns:

Te poti duce ori unde ca pentru elevi consultarile sunt gratuite si daca va trebui sa ti se faca o interventie va fi la jumatate de pret sau mai putin
Dar cel mai indicat ar trebui sa te duci pe calea plevnei

| ThePuffy a răspuns:

Din cate stiu, pentru elevi este gratuit sau la jumatate peste tot.