| anonim_4396 a întrebat:

Cineva pe aici care a folosit tinctura de mărar pentru cresterea sânilor? Am auzit ca este foarte bună și are rezultate rapide.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.In locul tau as avea grija la siteurile acelea dubioase cu recenzii scrise de boti.Multi doar fac reclama la produs dar nu functioneaza nimic.

Eu nu am incercat, dar din ce am citit nu te astepta la rezultate miraculoase, ci la o diferenta de fermitate plus marime care apare si inainte de menstruatie.Nu vei vedea o crestere miraculoasa care sa iti modifice cupa la sutien.Iar dupa ce nu mai folosesti, adio efecte.

Cati ani ai? Sunt sigura ca mai ai de crescut, deci nu are sens sa apelezi la astfel de solutii.

| Alinuța00 a răspuns (pentru dullcat):

Am auzit de la o prietena...mai bine spus am văzut ce a facut tinctura aia, am întrebat o si mi-a spus de ea.Am 17, am citit ca tinctura are efect estrogen, el fiind vital pentru creșterea sânilor..am să încerc totuși, n am ce sa pierd + tinctura mai are si alte beneficii, si nu e o asa mare pierdere de bani sau timp.

| dullcat a răspuns (pentru Alinuța00):

Ok.De unde stii ca ei nu i-au crescut pur si simplu deoarece inca se dezvolta sau pentru a pus in greutate? Sunt si astia factori de luat in considerare.

Mna, cum doresti.Succes.

| Alinuța00 a răspuns (pentru dullcat):

A fost un timp foarte scurt, însă nu te gândi că a schimbat sutienul cu 3 mărimi mai mari, ci pur si simplu în câteva săptămâni se vedea că erau mult mai voluminoși.

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sânii nu cresc de la asa ceva. Este doar o utopie.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ajuta la nimic tictura de marar, asta este doar ca sa se amuze lumea pe seama naivelor.
Sanii cresc HOROMONAL!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Maxim o sa mirosi a ciorba.

| johnnny123 a răspuns:

Dacă ar crește sânii de la tinctură de mărar crezi că ar mai exista industria implanturilor și a operațiilor estetice?

| Alinuța00 a răspuns (pentru johnnny123):

Sunt multe remedii naturale prin care sânii pot creste in timp, operațiile sunt cele care oferă un rezultat 100% garantat si rapid.De aceea cele mai multe femei aleg operațiile. Sânii pot prinde volum si prin sport.Nu mult, dar diferenta este una vizibilă.

| johnnny123 a răspuns (pentru Alinuța00):

Întrebarea ta era dacă-ți cresc rapid sânii dacă-i ungi cu tinctură de mărar.

Răspunsul este "nu". Nu vei obține niciun rezultat vizibil făcând asta.

| blackann a răspuns:

rolling on the floor
o sa para ca ai silicoane, ai grija sa nu pui prea multa.

| Bryanabrighi34 a răspuns:

Bună Alinuța, tu chiar crezi că sânii mai te vor ajuta cu ceva? Da, atragi priviri, dar o să vezi după câțiva ani că no să mai vrei asta no să te m-ai intereseze să ai sâni mari.Eu te sfătuiesc să-ți vezi de lucrurile care chiar contează

| Alinuța00 a răspuns (pentru Bryanabrighi34):

E strict motivul meu pentru care fac acest lucru.Nu mă interesează privirile altora.

| Bryanabrighi34 a răspuns (pentru Alinuța00):

Bine draga mea