| sashaclara a întrebat:

Clarinol cu ceai verde se gaseste si in farmacii sau se poate comanda doar de pe internet?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| greierasa a răspuns:

Eu stiu ca se gaseste in farmacii dar si la magazine naturiste. Am vazut la Catena ultima data.

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! cauta intens in farmacii, nu te increde in cumpararea pe net, ca nu garanteaza nimeni ceia ce cumperi.si au fost cazuri destule

| PinkPanther a răspuns:

Toate farmaciile si magazinele naturiste il au

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Cauta la plafar-uri si la farmacii ar trebui sa gasesti.