| lolo23 a întrebat:

Deodorantul "Maxim" se poate comanda doar de pe internet?
nu se gaseste si in farmacii, magazine etc? big grin
funda

Răspuns Câştigător
| Vali87 a răspuns:

Din cate stiu eu nu, mi se pare ca se specifica pe site www.bluebridge.ro ca sunt farmacii doar in Timisoara sau Cluj, nu stiu exact, dar eu stiu ca de regula nu se gaseste.

1 răspuns:
| kalli a răspuns:

Lolo, pe site-ul lor specifica si cateva farmacii unde il gasesti. Dar, am avut ieri marea surpriza sa merg la o farmacie si sa mi se zica ca importatorul nu a platit facturile producatorului si de o luna nu se mai gaseste. Eu am facut comanda si pe site si nu am primit nimic de cateva saptamani. Daca il gasesti undeva, anunta-ma si pe mine te rog. Nu il gasesc decat pe site-uri din SUA si as prefera sa il comand de undeva din UE pentru ca altfel te rupe la taxele vamale la intrarea in Romania. Daca gasesc ceva, te anunt.