| Luuso a întrebat:

Clorul afecteaza ochii in timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Da pentru ca arde. Fereste-te sa stai in aburi de clor.

| Allєє a răspuns:

Da.

| Luuso explică:

Nu am formulat prea bine intrebarea happy. Clorul in apa in bazin afecteaza ochii in timp? Stiu ca atunci cand ii bagi in apa te ustura dar iti poate afecta ceva? Ma gandesc ca in apa nu e in cantitati asa mari mai ales ca eu merg la bazinul olimpic la inot deci cred ca stiu ei cat clor sa puna in apa.