| AvalohAlyn a întrebat:

Coca Cola iti da energie si euforie? Ce efecte "benefice" are adica plusuri asta pe langa gramada de efecte negative.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mie imi da capacitatea mare si rapid instalata de munca intelectuala, din cauza cantitatii uriase de zahar si a cofeinei. Functioneaza ca o cafea foarte foarte dulce. Nu imi dau euforie, dar imi face creierul sa zbarnaie.

| PainTech a răspuns:

Mie nu mi se pare.
Efecte benefice:
Scapa planeta de oameni.