| pinkmouse375 a întrebat:

Cojite p scalp, senzatie de mancarime, si cojitele dupa ce sunt desprinse "supureaza" rana. Dermatita, psoriazis sau? sigh Plss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nimeni nu poate spune cu siguranta ce boala ai, e clar insa ca trebuie sa mergi la dermatolog cat mai repede.

| uuueeeccc a răspuns:

Eu am ceva de genu la ceafa sad, mi s-a spus ca nu stiu ce micoza e, insa la mine din pacate e pe sistem nervos, asa ca imi trece si tot apare. dermatologul mi-a dat o crema preparata. ar tb sa faci un control happy