| al3 a întrebat:

Comprimatele Relaxirem provoaca dependenta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

Nu,e o prostie daca ai auzit asa straight face

| d3men7zel a răspuns:

Din cate stiu eu, nu

| adybutterfly a răspuns:

Consumate dupa prescriptie nu, dar daca le administrezi prea des da, eu am fost dependent de distonocalm si cu greu am renuntat la ele, acum nu se mai produc din cate stiu!