| Deliaaa24 a întrebat:

Credeți că himenul se poate rupe de la cheagurile mari de sânge din timpul menstruației?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Nu se poate rupe de la cheaguri. Nu-ti face probleme.Si nu spune asta in discutia cu cineva, caci ar putea sa starneasca rasul.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu prea cred. Numai dacă sunt nişte cheaguri cu dinţi şi motoare de propulsie.hee hee

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se poate aşa ceva!

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.sfatulmedicului.ro/......ninei_7764

http://sanatate.bzi.ro/......-stii-3657

Toate cele bune.

| Madayna a răspuns:

Nu, nu are nici o legatura.