| onename a întrebat:

Credeti ca as putea avea probleme cu stomacul? Orice as manca cu ceapa mi-e rau de numai pot, chiar si cu usturoi uneori. Dimineata asta am mancat 2 sendvisuri [ pe romaneste] si un ceai, si nu ma simt bine deloc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adina77 a răspuns:

Posibil.
Posibil si cu fierea.
Mergi la medic sa-ti recomande analize si ecograf si elimina din alimentatie ceea ce nu iti face bine.
Sanatate!

| CupY a răspuns:

Sigur că da. Alocă-ți timp pentru sănătate și fă-ți ceva analize. Nici nu știi cum te poți trezi lipită de pat sau la vreo operație pentru ignoranța sănătății.

| oananecula a răspuns:

Eu tias recomanda sa te duci imediat la medic. si eu am avut o problema(nu ca a ta)... si nu m-am dus cand trebuia la doctor si am ajuns in operatie si acum de 6 luni ma chinui sa ma fac bine... deci serios iti spun sa te duci la medic. dar asa orientativ. s-ar putea sa fii alergic la ceapahappy. nu zic sigurhappy