| Arinor a întrebat:

Salut, duminica seara am dormit doar o singura ora pentru ca m-am trezist cu dureri de stomac. Dupa ceva ore am si vomitat, apoi am inceput sa am febra (in jur de 38). Luni seara deja am inceput sa imi revin. Temperatura ajunsese la normal si puteam manca fara probleme. Marti am fost in regula pana seara, la ora 21, cand am mancat un biscuit (maxim 10 grame, vedeai prin el) si crampele au revenit. Simt cum stomacul se contracta (fara durere, dar e deranjant). Nu am vomitar a doua oara pana acum, dar presupun ca nu am incotro. Stie cineva ce as putea avea? Credeti ca e o coincidenta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Mai bine ai face o vozita la medicul de familie, poate fi de la fiere/stomac...
Asa ca, doar in urma unui mic control poti afla ce ai.
O zi buna happy

Răspuns utilizator avertizat
| TheTrooper1 a răspuns:

Cel mai bine este să mergi la doctor!