| anonim_4396 a întrebat:

Crezand că am o infectie urinara am.mers la doctor iar analizele si ecograful nu au aratat ca as avea o infecție, doar un pic de nisip.
Am o lună de când iau cystone si am.luat 2 saptamani si urisan gr ( recomandarea doctorului).
Simt uneori dureri in zona penisului dar rar..si resimt miros urat( mi s-a spus ca am mucus in urina).
Ce sa fac? S a maj confruntat cineva cu astfel de probleme?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Irinelp a răspuns:

Salut, bea câte o bere pe zi timp de o lună, berea curăță bine de nisip și pietre la rinichi.

| Crisk a răspuns:

Spălate bine cu ceai de mușețel.