| 00000000000000000000111111111122222222223333333333 a întrebat:

Buna tpu..am o intrebare am o infectie urinara de cateva saptamani si nu imi trece.si am luat urisan numai ca acum sunt si in timpul menstruatiei.are ceva daca iau urisan in timpul menstruatiei? multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Degeaba iei Urisan daca nu ai facut tratament cu antibiotic. Fa o urocultura ca sa vezi ce germene ai in urina si la ce antibiotic este sensibil.

| fabiola a răspuns:

Ai fost la medic?

| BiuL a răspuns:

Nu cred ca are nimic, dar de ce nu citesti cu mare atentie prospectul? Fii sigura ca daca ar fi vreo problema ar scrie acolo. Daca l-ai aruncat. cauta-l pe net.

| Crisss22 a răspuns:

Dupa parerea mea te sfatuiesc sa intrebi un faramacist sau pe cineva care lucreaza in domeniu. Eu nu cred ca te afecteaza cu ceva deoarece urisan este un produs farmaceutic.