| Usefulaid a întrebat:

Aveti idee daca am trecut pe zinnat de 500 mg, pentru ca simt ca ma jeneaza urina si cred ca am infectie urinara, pot lua la interval de 2h si cystone? Sau afecteaza cu ceva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

Medicul tau ce a zis? Sau te tratezi de capul tau?

| Usefulaid explică (pentru Eireann):

Hai sa ti explic o chestie! Mie mi s-a recomandat la raceli sa iau zinnat, si cystone in general pentru ca am niste pietricele, insa nu stiu la cat timp pot sa iau una dupa alta. stai linistit ca nu luam un antibiotic nestiut de nimeni de capul meu. Daca intreb aici inseamna ca vreau sa mi se raspunda aici dupa experientele voastre. Altfel intrebam medicul direct. Multumesc anticipat.