| Gabigabyi a întrebat:

Inainte de menstruatie cu cateva zile incep sa ma doara sanii. Daca fac sex in perioada aceasta va fi problema? Dar daca voi face cu 1 zi sau 2 inainte?

7 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Sânii dor datorită activității hormonale, începerii lactației. Se pot ușor masa, pentru relaxare.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu folosesti prezervativ, ca sa nu risti?
Sanii dor in anumite perioade ale lunii, acnd apar modifiacri hormonale, nu doar inainte de ciclu, asdaar poti sa fii in plina perioada fertila cand sunt durerosi si poti sa ramai gravida.
Folositi prezervativul ala, ca nu va musca, mananca, doare sau ustura, costand cat o guma de mestecat!

| Gabigabyi explică (pentru Violleta2022):

Nu ne place nici lui nici mie. Mai bine natural nu sa simt guma aia in vagin.Ca eu penisul il vreay doar. Nu si cu aia.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gabigabyi):

Nu exista "nu ne place", ca asta este pura prostie sa refuzi ceva ce ti-ar salva viata si te-ar proteja, ca nu te pune nimeni sa-l mananci, iar in plus, nu-i gros, fiind ca a doua pielita a penisului, odata ce sta perfect strans pe cuc.
Dar nah, riscul se plateste cu pretul sanatatii sau la vietii, fiindca un avort te poate lasa sterila pe viata, iar practicarea sexului fara protectie poate sa-ti aduca virusi mortali, precum hiv, hpv, sifilis samd.

| Emilian65 a răspuns:

Nu poate ramane gravida.

| Sofer a răspuns:

Problema nu cred ca o sa fie dar evita atingerea sânilor sa nu doară.

| Emma30555 a răspuns:

Nu au ce probleme sa fie, doar sa eviți atingerea sânilor fiindcă te dor