| Elenabalan888888 a întrebat:

Cu cât timp înainte de menstruație încep sânii să se umfle?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RoseBlack01 a răspuns:

La mine înainte cu vreo săptămâna.

3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Variaza la fiecare fata in parte, spre exemplu la mine nu s-au umflat niciodata inainte de mentruatie

| MihaiNicu23 a răspuns:

Cu minim o saptamana inainte incep sa se umfle.

| AntoniaI a răspuns:

Cu câteva zile. Însă întrebarea ta mi se pare puţin deplasată de adevăr, nu se "umflă".E probabil să simţi că și-au mărit un pic greutatea/mărimea, într-un mod normal.Cel mai probabil o să ai momente când o să te doară. Stai liniștită, nu se umflă, că doar nu sunt baloane.