| DamianAndrei a întrebat:

Cu ce ar trebui sa ma fac acolo jos? Sunt baiat, adica merita sa-mi iau o masina de tuns? Sau sa raman la big

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Cu ce ar trebui sa ma fac acolo jos? merita sa mi i au o masina de tuns?"

dacă te faci cu ea și acolo sus, da

| Mosotti a răspuns:

Ia un Gillette din ala obisnuit manual si fa cu ala, merge foarte bine! Tai cu foarfeca grosul, si apoi razi cu ala si gata, nu are sens sa iei masina de tuns.

| Frank51 a răspuns:

Faci cu ce îți convine cel mai mult, mai întâi încerc fiecare posibilitate și apoi decizi. Eu nu mai folosesc bic nici pe barbă nici jos de 3 ani, am vreo 4 aparate. Găsești la 100 de lei unul bunicel.

| zilog a răspuns:

Există creme pentru femei epilatoare costa undeva la 100 lei una buna si iti ajunge 2 ani

si nu mai risti să te tai să te accidentezi să te ciupești să te infectezi

simplu rapid ușor și fără nici un fel de risc!

Cel mai important este să citești bine prospectul și sa respecți timpii scriși in prospect. gen dacă îmi aduc bine aminte se da 12 minute si se spală bine 30 minute cu apă caldă cu dușul

asta este versiunea fără stresuri!

| aXy99 a răspuns (pentru zilog):

Exista creme depilatoare si pentru barbati.

| Adrian5575 a răspuns:

Eu fac cu bigul. Nu ma irit, nu ma tai, e perfect. De la gilette cu 3 lame.

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Parerea mea ca femeie e ca e penibil sa stai sa te bibilesti cu cremute de 100 de lei " acolo jos " laughing Ramai la big, i ati unul de la Gilette mai bun cu lame din alea care de schimba costa vreo 30 ron si e cel mai bun. Barbatul e barbat, daca te iriti sau te ustura nu faci pisu pe tine de durere laughing