| Corina45788 a întrebat:

Cu ce as putea îndepărta innegritura de la sub braț, am încercat și bicarbonat cu lămâie dar nu e nici un efect

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu apa calda si sapun, dar trebuie sa freci foarte bine, ca altfel nu iese curata happy

| sierra1 a răspuns:

Dacă nici revopsită nu merge, arunc-o!

| ioana748 a răspuns:

Poti incerca cu bicarbonat si apa oxigenata, daca te referi la pielea respectiva.
Sau fond de ten rezistent la apa.
Toate cele bune,

| ValentinMihai78 a răspuns:

Dacă este din naștere, doar o operație estetică.

| Cavaler001 a răspuns:

Te stresezi degeaba happy
Daca te referi la o bluza/tricou..sigur sunt altele mai frumoase.
Daca te referi la pielea ta poti consulta un dermatolog.
Asta sa fie singura ta problema si sa fii tu fericita in restwinking