Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa am si eu dintii albi stralucitori? Ma spal pe dinti regulat, am incercat si treaba cu bicarbonat de sodiu si lamaie, dar degeaba. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Meyourfriend1234 a răspuns:

Exista un produs ce contine un praf negru, nu stiu exact ce este, plus un mini vas cu lapte de cocos. Te speli pe dinti normal, apoi freci dintii cu acea pudra neagra. Clatesti cu lapte de cocos si apoi cu apa. Doar cauta pe google. Bafta. Fundita?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar la dentist

| Atotstiutorul a răspuns:

Fatete! de duci la stomatolog si iti pune.

| Samariteanul a răspuns:

Daca ti se trage din familie n-ai ce face...Eu o mostenesc pe mama mea si am dintii albi, iar sora mea pe tatal meu si sunt cam galbenii, desi se spala foarte des pe ei.Deci ori te duci la dentist si-ti pune unii noi stralucitorii cum vrei tu, ori te obisnuiesti cu ideee ca e din familie.

| GabiH a răspuns:

Incearca de la farmacie niste produse