| Axys a întrebat:

Cu ce as putea sa imi suptiez vocea...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ceaiuldetei a răspuns:

: )))) Vrei să cânți ca Bee Gees?

http://www.youtube.com/watch?v=SPcsMMEMbfw - Bee Gees - Tragedy