| Reddfox a întrebat:

Cum mi-as putea face vocea mai groasa?

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Stii ca era un banc cu un tip care merge la doctor cu aceiasi problema ca a ta. si doctorul ii recomanda un magar. Nu stii bancul? Pff.Insa nu`i o idee buna.

Ai putea fuma? Nu, nu nu este nici asta o idee buna.Ai putea incerca niste exercitii de dictie, sa vorbesti mai rar si pe un ton mai apasat.Insa sincer sa fiu, vocea nu este o problema, ci cuvintele pe care le pronunti.Nu te ingrijora, cu siguranta doar tu te gandesti la asta.

| AntoniaRules a răspuns:

In primul rand de ce ai vrea asta?
Scuze,nu trebuia sa comentez, ci doar sa raspund, dar serios, de ce?!?
Nu stiu cum, dar poti incerca cu niste exercitii de exemplu:
-mimoza(inseamna "floare" in habar n-am ce limba)
winking
Nu stiu cum sa iti arat ritmul, asa ca:
Miiii-Moooo-Zaaaaa

Bafta!winking
Funda? happy

| FaraNume00 a răspuns:

Apucate de fumat