| d3utzsa a întrebat:

Cu ce as putea sa ma dau ca sa nu mai am sprancenele asa rare?

le-am lasat sa creasca pentru ca nu pot sa imi dau nici o forma
am auzit ca uleiul de ricin este bun ca sa creasca mai repede dar ce as putea sa folosesc ca sa nu mai am asa rare firele?big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aplici seara, înainte de culcare ulei de ricin, le lași să crească și apoi mergi la cosmetică pentru formă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uleiul de ricin nu grabeste doar cresterea parului, ci si indesirea acestuia. Aplica-l in fiecare seara pe sprancene(fara a le incarca, pentru a nu curge)si lasa-l sa actioneze pana a doua zi.Fa acest tratament pana obtii rezultatele dorite.