| Radu0304 a întrebat:

Cu ce dieta as putea slabi 3 kg pe saptamana fara sport.O sa alerg in fiecare zi o ora sau o ora si jumatate dimineata.Cam cat as putea slabi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ColdHeart a răspuns:

Consider ca numarul de calorii conteaza mult. De exemplu, fiecare dintre noi avem un anumit numar de calorii, in functie de varsta, inlatime etc. Daca nu depasesti acele calorii, ci ai mai putine decat trebuie, o sa slabesti, daca le depasesti o sa te ingrasi. Suna logic, nu?