| Nikolassss a întrebat:

Cu ce pastile pot creste natural testosteronul? Funda! Am gasit ceva naturale, dar sunt bune adica au efect? tongkat ali si tribuls, dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Dieta bogata în zinc, sport de preferat când e frig, stat la Soare 15 minute pe zi vara, cu pielea expusă. Cam asta poți face, a da și sa dormi noaptea ca sa nu fi obosit ziua!

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Eu unu recomand injectabil nu pastile care afecteaza ficatul, recomand o dieta bogata in grasimi plus vitamina d si zinc