| Loriiiicel a întrebat:

Cu urm dieta :

http://www.retetelebucatarului.ro/......-multa-apa

Plus o ora de alergat pe zi, plus trei L de apa, cat as putea slabi intr.o luna? :D

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| doctoressa a răspuns:

Daca urmezi acea dieta ai putea slabi aproape 30 de Kg intr-o luna (daca e sa ne luam dupa promisiunile celor care au facut-o), ceea ce este inacceptabil de mult. Ritmul de scadere ponderala trebuie sa fie mai lent indiferent de numarul de kilograme pe care trebuie sa le dai jos.
Ar fi bine sa apelezi la ajutorul unui medic nutritionist pentru o slabire sigura si sanatoasa. http://www.i-medic.ro/clinica/clinica-de-nutritie-kilostop