| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca aceasta dieta http://www.retetelebucatarului.ro/......-in-3-zile chiar functioneaza, sau ce parere aveti de ea, sau daca aveti alta mai buna.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu functioneaza! Fa miscare si gimnastica! Nu o sa regreti! :X

1 răspuns:
| LalA2001 a răspuns:

In general dietele care promit ca o sa slabesti 10 Kg in 3 zile mint si nu sunt bune.Incearca dieta asta:Mananca putin si des. Dieta asta am incercat-o si eu si chiar a dat roade.