| thefortgod a întrebat:

Cu vreo 2 saptamani in urma unu a tipat foarte tare langa urechea mea stanga.
De auzit aud tot ok dar de exemplu cand cineva striga sau face un zgomot mai puternic parca este incomod si chiar ma deranjeaza.
A mai patit cineva asa ceva?
N-am ascultat muzica cu castile deja de 2 saptamani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"unu a tipat foarte tare linga urechea mea...A mai patit cineva asa ceva?"

cam rar intâlnim idioți de genul ăsta

| DonEduardo a răspuns:

Du-te la doctor, pentru orice eventualitate.

| blairelovesmusic a răspuns:

Ți-a violat urechea, du-te la doctor.

| davidgati1 a răspuns:

S-o mișcat membrana de la ureche prea tare își revine singur dar du-te și la doctor poate e ceva mai grav.