| JustLeaveMeAlone a întrebat:

Cui ii este frica de dentist? eu abia astept sa ma duc maine la dentist! deci cui ii este frica de dentist? adevarul!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AoBo a răspuns:

Adevarul este ca niciodata nu mi-a fost frica de dentist si nici nu trebuie sa-ti fie frica, mai ales daca acel dentist este renumit pentru calitatea muncii sale. Am fost de foarte multe ori "in vizita" la dentist, pentru ca am ceva probleme cu dentitia. Succes!winking

6 răspunsuri:
| deutza254 a răspuns:

Miecrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-e frica de dentist si ma bucur ca nici tie nu tie frica.dentistul este doctorul dintilor el nu face decat sa iti repare dinti.asa daca ai un prieten carea ii este frica de dentist si are probleme dentare spune-le parintilor. ei il vor duce la dentist si astfel isi va invinge teama.crede-ma nu mi-e frica de dentist.

| CokoStar a răspuns:

Eu merg des si ma sperie polizorul.

| Ravenborn a răspuns:

Hello!happy
Da...mie mi-e frica de dentist.laughing
Bravo tie ca esti curajoasalaughing, eu nu!laughing

| MihaicaDan a răspuns:

Mie nu stiu ca nu am fost niciodata la dentist nu stiu cum e dar mai multa frica sa merg! daca as merge odata poate mi s-ar duce frica cine stie cum e?

| robylego a răspuns:

Nu im e frica de dentis ca imi amorteste gura si nu simt nimic