| ChishyyAlle a întrebat:

Cui ii este frica de dentist? eu abia astept sa ma duc maine la dentist! vreau adevarul!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| saidlaura a răspuns:

Mie nu imi este frica de dentist ce poate sa iti faca sa te ajute cu problemele tale legate de dantura sau iti poate face dinti mai frumosi

9 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Mie nu-mi este teama de medici, indiferent de specialitate ca pana la urma este meseria lui sa iti faca bine, nu rau.

| GaBBiii a răspuns:

Nu avem de ce sa ne fie frica deoarece este spre binele nostru sa ne ducem la dentist`!

Pa, pa happy.`!

Anul Nou sa iti aduca sanatate si fericire~!

| fluturas a răspuns:

Nicu mie nu mi-e frica laughing si eu abia asteptam sa merg la dentist, am fost acum 2 luni pentru o plomba si chiar imi place la dentist laughing

| ProjectJackpot a răspuns:

HORROR|:do NOT try this.\

Glumeamlaughing, n-ai motive de teama, n-are nici un interes sa te omoare...sau poate...(app, sa nu te speri de acul de 15 cm al seringii, nu doare asa tare.)

| Pisicuța a răspuns:

Mmm. mi... mie
putin...mai mult
Cum?! Tu abia astepti?!

| Thunderstruck a răspuns:

Mie imi e mai mult frica sa ma duc la frizer decat la dentist:-s

| Ioanaa_5834 a răspuns:

Pai mie imi este foarte frica de dentist. Am fost anul asta cu tatal meu si cu fratele meu mai mare, am intrat pe usa si fratele meu s-a astezat pe scaunul ala a deschis o lumina si a inceput, deci ce vreau sa spun este ca vreiam sa plec numai cand vedeam ce fel face fratele meu si era si mai mare decat mine si baiat se strangea puternic cu mainile de genunchi.Cand a terminat cu el si a fost randul meu a fost ingrozitor deci nu vreau sa mai am de a face cu dentistul. poate tu poti suporta durerea insa eu nu.deci distractie placuta rolling on the floor sa imi povestesti si mie cum a fost.

| Diddy_5492 a răspuns:

Mie imi este ffff frica de dentist!
cred ca esti singura persoana pe care o aud sa spuna ca abia asteapta sa se duca la dentist!

oricum sa stii ca te apreciez pentru asta
happy

| JustLeaveMeAlone a răspuns:

Frate mie nu mi-e frica de dentistii vietii, niu! abia astept sa ma duc maine la dentist