| BuleaMihai a întrebat:

Cum ajung sa fiu la ora 7 dimineata la spitalul de cardiologie Fundeni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te scoli de la 5, 30.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Uber

| Iote a răspuns:

Esti bucurestean si nu stii?

| ziftode a răspuns:

Te culci imbracat, pui ceasul sa sune la 6:59 si faci jump direct la spital la 7:00 (ca in filmul Jumper)
te scoli la 6:30 si iei helicopterul de pe acoperis... nu costa dcat 800eu... CEL PUTIN

acum serios, chiar crezi ca ai pus o intrebare buna? chiar crezi ca poti sa NU ne spui unde stai... si asta cam EXACT, si sa putem face o apreciere oarecare fara asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ajuns ajungi, da de unde pleci? ca daca stai peste strada de spital, te scoli la 6:40, te imbraci si treci strada si pa. laughing