| anonim_4396 a întrebat:

Cum ajung la spitalul Fundeni?(din centrul Bucurestiului, din zona Unirea, daca se poate). Multmesc frumos!

Răspuns Câştigător
mihaicd
| mihaicd a răspuns:

Spitalul Fundeni se afla pe Soseaua Fundeni, la numarul 258.
De la Kogalniceanu, iei troleibuzul 66, care te lasa chiar la Spital:

Spitalul Fundeni(4:45, 23:15), Sos. Colentina, Calea Mosilor, Bd. Carol, Bd. Regina Elisabeta, Kogalniceanu, Calea Plevnei, Vasile Parvan(5:21, 22:40)

Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:45, ultimul vehicul la 23:15

Pentru transport auto, configureaza-ti traseul folosind o harta a Bucurestiului ( www.bucuresti.com.ro si www.salutbucuresti.ro )

Sanatate!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc frumos!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe ce strada a fost spitalul reginei elisabeta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spitalul fundeni sa chemat in 1944 spital reginei elisbeta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum se ajunge la Spitalul Fundeni de la statia de metrou Crangasi? Multumesc mult,