| ANDREYandrey1 a întrebat:

Cum arata o hernie de testicule?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

Intr-o hernie inghino-scrotala apare o umflatura langa testicule, care se accentueaza la efort (de exemplu cand te scremi, umflatura se mareste).

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ce? laughing
Cine ti-a dat una sub centura? laughing

| rutanklan a răspuns:

laughing))) incearca sa ridici cu ele un sac de faina si apoi ai sa vezi!

| pisicutzamik a răspuns:

Din cate stiu eu ti se umfla testiculele si te dor!

| Cuvântul1 a răspuns:

Eu stiu ca ti se maresc. big grin

| RaresPetre a răspuns:

Are you pepica?