| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea lua in greutate la 18 ani? (oricat as manca atat proteine cat si carbohidrati nu se prinde absolut nimic de mine carne/orez/legume/lapte/oua)
Masa mea musculara e groaznica dupa ce am iesit din spital si au trecut cateva luni bune...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dinaprilie a răspuns:

O prima idee este sa mananci si mai mult. Aditional niste analize de stomac si poate ceva din scaun ( caca ) sa vezi ce e pe acolo. Daca e ceva.