| Girl4 a întrebat:

Cum as putea sa scap de celulita de pe picioare si fund?
~Dau funda~

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Apa multa, sport, masaj si scrub cu zat de cafea

| NLS a răspuns:

Sport, sport, sport, apa multa, din nou sport, si regim alimentar adecvat.
Ginsengul, ghimbirul si catina, fac minuni, dar daca exagerazi cu ghimbirul, poti sa ajungi sa mirosi florile. de la radacina, asa ca ai grija!
Aparatul AB Generator mi se pare o idee buna, pentru ca iti pune in miscare toti muschii, si faci efort serios.
Dar poate ca totusi pentru picioare ar fi mai eficienta clasica bicicleta.

| Alexand3ru1 a răspuns:

Sport mult.
Pune ceolofan, stai cat mai multe ore cu el.O sa vezi ce efect bun are.