| StillAlive a întrebat:

Cum as putea sa scap de cosuri si de semnele lasate de acestea pe spate? As dori ceva care sa dea rezultate cat mai repede( in 2 saptamani plec la mare). Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Vezi aici tratamente pentru cicatricile lasate de acnee: http://www.i-medic.ro/......e-de-acnee

| justme4good22 a răspuns:

Fata: stai linistita ca pana pleci la mare o sa treaca, asta daca e un caz normal, daca ai ceva alergii sau ten sensibil acolo nu ma bag.
baiat: n-o sa-i pese nimanui daca ai cosuri pe spate.

| Kindskopfe a răspuns:

Pai multe persoane se confrunta cu astfel de cazuri, eu iti recomand sa mergi la un salon de infrumusetare, sunt ceva creme cu alge si menta, si sare de mare, care ajuta foarte mult, eu am urmat un astfel de tratament, "Facial", este posibil sa funcioneze si pe spate, mai ales ca piele de pe fata este mult mai sensibila, in comparatie cu cea dupa spate. Mult succes si sanatate!

| Grozea_Alex_1990 a răspuns:

Alea albe le lasi ca trec ele.Alea negre le storci, care sunt uscate cu pasta de pix.

| andain a răspuns:

Du-te la solarwinking