| Iulian09 a întrebat:

Cum as putea sa scap de cosuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| DariusColcer a răspuns:

Exista creme inpotriva cosurilor si daca iei scapi de ele iti spun ca si eu am scapat.

| HisGirl a răspuns:

Incearca cremele cu propolis..sunt foarte bune!

| dygas a răspuns:

Ia frate skinoren, da pe ele si nu mai ai treaba, le da inapoi pe toate

| EmiliaWho a răspuns:

Multi tineri au problema asta, dar sunt cateva modalitati pentru a le face sa dispara. Poti cumpara creme pentru inlaturarea acestora sau le poti acoperi cu un baton corector, pe care il poti gasi in farmacii sau in magazine de specialitate.

| EmaS a răspuns:

Am auzit ca zynerit este foarte bun pentru cosuri.Se gaseste la farmacii.

| TuRneR01 a răspuns:

Dar dc te deranjeaza cosurile?, ti se par un impediment? sfatu meu sa le lasi sa dispara singur nu sa folosesti creme... eu asa fac. si in general merge...