| TeYo99 a întrebat:

Cum as putea sa scap de cosuri cat mai repede?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ești în perioada de pubertate, nu prea ai ce face!
Curăța tenul cu apă călduță și supun cu sulf, creion pentru coșuri (se găsește la farmacie), cremă de gălbenele (cicatrizant).
Nu pui mâna murdară pe față.
Pa, pa.

| Doηηa a răspuns:

Nu poți!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Aplica pe fata o masca cu miere o data sau de doua ori pe saptamana. Mierea de albine are proprietati antibacteriene, astfel incat este excelenta pentru dezinfectarea si vindecarea petelor rosii minore. In plus, mai are o mare calitate: actioneaza cu delicatete asupra pielii sensibile.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat