| FunHouse a întrebat:

Cum as putea sa scap de gusa? Fiindca m-am cam ingrasat dar cu asta nu am nevoie de ajutor fiindca stiu cum sa slabesc, problema e gusa, vreau sa dispara ca sa am din nou acel gat lung!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Buna. :]

Imi pare rau ca-ti spun, dar poti scapa de ea daca slabesti.

Deoarece gusa are grasime, la fel daca ai burtica, etc.

Daca slabesti la corp, slabesti si la gusa.

Sper ca te-am ajutat.

Pa, pa. kiss

| xDxoxo a răspuns:

Trebuie sa mananci orice bogat in iod. dar nu in exces de exemplu nucile sunt forte bune pentru problema ta big grin

| Lucrian a răspuns:

Ai probleme si cu tiroida?
Pentru slabire e important sa alegi o metoda sanatoasa, pentru ca din ce vad eu, nu vrei doar sa slabesti de dragul de a slabi, vrei sa schimbi si din aspectul fizic.
Eu am un rezultat de -15kg de slabire cu produsele Herbalife. N-am avut gusa, insa am multi colegi care au avut gusa si au slabit cu Herbalife si au scapat de ea. De fapt nici nu zici ca au avut-o vreodata, decat ca se vede in pozele lor dinainte de slabire.
Pentru detalii despre programe Herbalife, mergi la www.nutrienti.eu.