| Anonim2938 a întrebat:

Cum sa scap de gusa?straight face In ultimele 5-6 luni m-am ingrasat 10 kg. am 1, 54 si 45 kg...sunt slaba, dar am observat ca s-a depus grasime sub barbie si m-am ingrasat mai mult la fata.stie cineva de ce?straight facesi nu stiu cum sa fac sa disparaa gusa~x( nu o mai suuuportsad nu vreau sa slabesc.adica stiu ca daca slabesc scap si de "gusa". dar nu vreau sa slabesc! Stiti exercitii pentru muschii fetei sau cevaa? Nu vreau raspunsuri gen "consulta un doctor."bla blachatterbox

1 răspuns:
| IRemUsI a răspuns:

Pai nu. Nu consulta un doctor. Poate patesti ceva grav si te intrebi de la ce ar putea fi. Acum in alta ordine de idei vezi sa nu suferi cumva de anorexie nervoasă.