| DasheR a întrebat:

Cum as putea slabi 3-4 kg in 2 saptamani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Vichtory a răspuns:

E simplu, incearca sa faci diverse exercitii lente, inlocuiesteti masa de seara cu un fruct, nu minca ceea ce contine calorii(chipsuri, snacks) daca ai posibilitatea mergi si la sala...Multa bafta. Fundita?

2 răspunsuri:
| Sh0ck a răspuns:

Simplu:
-Ceaiuri pentru slabit
- 2-3 ore de exercitii fizice pe zi / te duci la fittnes
-Mananci mai putin

| ioanalx a răspuns:

Mers la sala destul de des si fi atenta la ce mananci (dupa ora 7 clar nu)