| Queen2678 a întrebat:

Cum ați slăbuț și in cât timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Am slabit 40 de kilograme. Daca vrei sa slabesti incearca sa faci asta intr-un mod sanatos. Am avut nevoie de 5 luni.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

10 kg in 2 luni, probleme de santate, regim de spital

| DOOOPX a răspuns:

10 kg intr-o luna la sala.
Succes!

| Queen2678 explică (pentru VALCUANDREI1994):

Cum ai reușit sa slăbești atât de mult? Eu vreau sa slăbesc 25 kg pana in Iulie

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru Queen2678):

Am mers pe jos in fiecare zi, am mancat sanatos si am folosit bicicleta medicinala. Nu am mancat nimic prajit, nu am mancat paine (eu oricum nu prea mancam paine) si am renuntat la sucuri acidulate.

| 0oanonimo0 a răspuns:

Am slabit la 11 ani, 10 kg in 2 luni. Am mancat putin si am facut mult sport inclusiv atletism, m-a ajutat foarte mult.