| SunShine_3102 a întrebat:

Cum de a trait Adam 230 ani iar omul din zilele noastre nu mai traieste nici macar 100 ani? Oare a evoluat medicina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| We will meet one day, but not today... a răspuns:

Imi pare ca vrei sa ne innebunesti, just?

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

@Wi will meet one day, but not today : numai pe tine!?

soothe
| soothe a răspuns:

Unde sunt zapezile de altadata?
Acum se traieste mai repede.
Sunshine, ma cauta lumea la telefon si imi spune ca pe TPU este una/unul care vrea ca Soothe sa ii spuna o poveste.
Sunt aici pe TPU, cam 1-1. 5 ore pe zi ca sa dau o mana de ajutor.
Daca ai vreo problema importanta de sanatate mergi la medic, daca ai o problema mai speciala intreba-ne dar nu ne risipi timpul. Daca nu, ai sa fii luat/-a la ochi de astia mai "batrani" si pus/-a la colt. Sa nu spui ca nu ti-am spus.

| swet girl 22 a răspuns:

Mai fata da cum dracu iti trece prostiile astea prin cap? daca vrei sa stii cum a trait mai citeste si tu biblia si vezi de ce noi suntem muritori...si cine ti-a zis tie ca adam a trait 230 de ani? ai visat cumva? mie mi se para ca tu ce visezi noaptea publici ziua? iti recomand un control, chiar si o vacanta luuuunga la spitalu de nebuni, pe bune, altceva nai de facut decat sa pui intrebari prostesti... dar de fapt pe tine te reprezinta astfel de intrebari, nu?

| chupachups1234 a răspuns:

'soothe', zici ca iti risipeste timpul... stii, nu te obliga nimeni sa raspunzi daca nu vrei.

| Klara a răspuns:

Auzi, ti-as recomanda un control la cap... sa vezi medicina evoluata. Merita straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drace, esti un izvor nesecat de intrebari. Cred ca detii recordul in materie de intrebari multe si cvasiinutile laughing